Field Image Style (2.0.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: File
fi: Tiedosto

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: About
fi: Tietoja

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Linked to file
fi: Linkitetty tiedostoon

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
fi: Sallitut arvot: jotkut arvot poistetaan niiden ollessa tällä hetkellä käytössä.

en: Text value
fi: Tekstin arvo
