Field Image Style (2.0.2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: About
hu: Leírás

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Nothing
hu: Semmi

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
hu: Engedélyezett értékek listája: néhány érték el lett távolítva, mialatt még használatban voltak.

en: Image Style
hu: Képstílus

en: Text value
hu: Szöveges érték
