Field Image Style (2.0.2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: About
nl: Over

en: Field types
nl: Veldtypes

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Nothing
nl: Niets

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
nl: Lijst met toegestane waardes: enkele waardes die momenteel in gebruik zijn worden verwijderd.

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Text value
nl: Tekstwaarde
