Field Image Style (2.0.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: About
pl: O stronie

en: Field types
pl: Typy pól

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Nothing
pl: Niczego

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
pl: Lista dozwolonych wartości: zostaną usunięte wartości będące obecnie w użyciu.

en: Text value
pl: Wartość tekstowa
