Field Image Style (2.0.2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: File
ru: Файл

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: About
ru: Информация

en: Field types
ru: Типы полей

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Linked to content
ru: Ссылается на материал

en: Linked to file
ru: Ссылается на файл

en: Nothing
ru: Ничего

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
ru: Список допустимых значений: некоторые из удаляемых значений в настоящее время используются.

en: Image Style
ru: Стиль изображения

en: Text value
ru: Текстовое значение
