Field Image Style (2.0.2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: About
sk: Informácie o

en: Field types
sk: Typy polí

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Nothing
sk: Nič

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
sk: Zoznam povolených hodnôt: niektoré hodnoty, ktoré chcete odstrániť sa práve používajú.

en: Text value
sk: Text
