Field Image Style (2.0.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: Original image
sv: Originalbild

en: About
sv: Om

en: Field types
sv: Fälttyper

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Linked to file
sv: Länkat till fil

en: Nothing
sv: Inget

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
sv: Lista på tillåtna värden: några värden kommer att tas bort medan de fortfarande används.

en: Text value
sv: Textvärde
