Field Image Style (2.0.2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: File
tr: Dosya

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: About
tr: Hakkında

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Linked to file
tr: Dosyaya bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
tr: İzin verilen değerler listesi: bazı değerler kullanımdayken kaldırılıyor.

en: Text value
tr: Metin değeri
