Field Image Style (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: About
cs: Popis

en: Field types
cs: Typy polí

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem

en: Nothing
cs: Nic

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
cs: Seznam povolených hodnot: některé z aktuálně používaných hodnot budou odstraněny.

en: Text value
cs: Textová hodnota
