Field Image Style (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: About
lt: Apie

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas: kai kurios reikšmės bus pašalintos, nors šiuo metu ir naudojamos.
