Field Image Style (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: File
oc: Fichièr

en: Original image
oc: Imatge original

en: About
oc: A prepaus

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr

en: Nothing
oc: Res
