Field Image Style (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
bo: སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས་མིང་ཐོ། མིག་སྔར་སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཐོབ་གྲངས་ཞིག་བསུབ་བཞིན་འདུག
