Field Image Style (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: About
az: Haqqında

en: Field types
az: Sahə növləri
