Field Image Style (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: About
hr: Opis

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Nothing
hr: Ništa

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
hr: Popis dopuštenih vrijednosti: neke vrijednosti su uklonjene dok su bile u upotrebi.
