Field Inheritance (2.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Advanced
ug: تەپسىلىي
