Field Inheritance (2.0.0-rc2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: N/A
ta: இல்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Inherit
ta: மரபுரிமம்
