Field Inheritance (2.0.0-rc6) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: N/A
ast: N/D
