Field Inheritance (2.0.0-rc6) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: N/A
km: គ្មាន

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
