Field Inheritance (2.0.0-rc6) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
