Field Inheritance (2.0.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Advanced
fr: Avancé

en: Append
fr: Ajouter

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Machine name
fr: Nom système

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Inherit
fr: Hériter

en: -- Select --
fr: -- Sélectionner --

en: List of @type values
fr: Liste de valeurs @type

en: Tokens for lists of @type values.
fr: Jetons (tokens) pour les listes de valeurs @type.

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.

en: @label tokens.
fr: @label jetons.

en: @type type with delta @delta
fr: Type @type avec le delta @delta

en: Represents the image in the given image style.
fr: Représente l'image dans le style d'image sélectionné.
