Field Inheritance (2.0.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: format
ro: formatul

en: N/A
ro: N/D

en: Advanced
ro: Avansat

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Inherit
ro: Moștenește

en: -- Select --
ro: -- Selectează --

en: List of @type values
ro: Listă a valorilor @type

en: @type type with delta @delta
ro: Tipul @type cu variația @delta
