Field Inheritance (2.0.0) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: format
es: formato

en: N/A
es: N/D

en: Advanced
es: Avanzado

en: Append
es: Añadir

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Inherit
es: Heredar

en: -- Select --
es: --Seleccionar--

en: List of @type values
es: Listado de valores de @type

en: Tokens for lists of @type values.
es: Cadenas de reemplazo para listas de valores de @type

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.

en: @label tokens.
es: Tokens de @label.

en: @type type with delta @delta
es: Tipo @type con delta @delta

en: Represents the image in the given image style.
es: Representa la imagen en el estilo de imagen dado.
