Field Inheritance (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Inherit
bo: རྒྱུད་འཛིན
