Field Inheritance (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: N/A
lv: N/P

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Inherit
lv: Mantot
