Field Inheritance (8.x-1.0-alpha7) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: N/A
hr: N/D

en: Advanced
hr: Napredno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -
