Field Inheritance (8.x-1.0-alpha8) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: N/A
te: వర్తించదు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
