Field Inheritance (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Settings
nl: Instellingen

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Append
nl: Achteraan toevoegen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Prepend
nl: Vooraan toevoegen

en: Inherit
nl: Overnemen

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --

en: Source Field
nl: Bronveld

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
