Field Inheritance (8.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Settings
ps: امستنې

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: - Select -
ps: - غوره -
