Field List Details (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: File
be: Файл

en: Required
be: Абавязкова

en: Fields
be: Палі

en: false
be: ня слушна

en: true
be: слушна

en: About
be: Аб

en: Date type
be: Фармат даты
