Field List Details (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: File
az: Fayl

en: Required
az: Tələb olunur

en: Fields
az: Sahələr

en: unlimited
az: limitsiz

en: Reference
az: Istinad

en: About
az: Haqqında

en: Cardinality
az: Kardinallıq

en: Date type
az: Tarix növü
