Field List Details (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: File
hi: फ़ाइल

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Address
hi: पता

en: unlimited
hi: असीमित

en: Reference
hi: संदर्भ

en: About
hi: के बारे में
