Field List Details (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: File
ja: ファイル

en: Required
ja: 必須

en: Fields
ja: フィールド

en: Address
ja: 住所

en: false
ja: 偽

en: true
ja: 真

en: unlimited
ja: 無制限

en: Reference
ja: 参照

en: About
ja: アバウト

en: Cardinality
ja: カーディナリティ

en: Date type
ja: 日付型
