Field List Details (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: File
pl: Plik

en: Required
pl: Wymagane

en: Fields
pl: Pola

en: Address
pl: Adres

en: false
pl: fałsz

en: true
pl: prawda

en: unlimited
pl: nieograniczony

en: Reference
pl: Referencja

en: About
pl: O stronie

en: Cardinality
pl: Liczność

en: Date type
pl: Typ daty
