Field List Details (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Address
bo: ས་གནས

en: unlimited
bo: ཚད་བཀག་མེད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Date type
bo: ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རིགས
