Field List Details (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: On
ca: Actiu

en: File
ca: Fitxer

en: Required
ca: Necessari

en: Fields
ca: Camps

en: Address
ca: Adreça

en: false
ca: fals

en: true
ca: cert

en: unlimited
ca: il·limitat

en: Reference
ca: Referència

en: About
ca: Detalls

en: Cardinality
ca: Cardinalitat

en: Date type
ca: Tipus de data
