Field List Details (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: File
da: Fil

en: Required
da: Obligatorisk

en: Fields
da: Felter

en: Address
da: Adresse

en: false
da: falsk

en: true
da: sand

en: unlimited
da: ubegrænset

en: About
da: Om

en: Cardinality
da: Kardinalitet

en: Date type
da: Datotype
