Field List Details (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: File
eu: Fitxategi

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Fields
eu: Eremuak

en: Address
eu: Helbidea

en: false
eu: gezurra

en: true
eu: egia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Date type
eu: Data mota
