Field List Details (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: On
ro: Pornit

en: File
ro: Fișier

en: Required
ro: Necesar

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Address
ro: Adresă

en: unlimited
ro: nelimitat

en: Reference
ro: Referință

en: About
ro: Despre

en: Cardinality
ro: Cardinalitate

en: Date type
ro: Tip de dată
