Field List Details (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: File
el: Αρχείο

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Fields
el: Πεδία

en: Address
el: Διεύθυνση

en: false
el: ψευδές

en: true
el: αληθές

en: unlimited
el: Απεριόριστο

en: Reference
el: Αναφορά

en: About
el: Περί

en: Date type
el: Τύπος ημερομηνίας
