Field List Details (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: On
et: Sees

en: File
et: Manus

en: Required
et: Kohustuslik

en: Fields
et: Väljad

en: Address
et: Aadress

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: unlimited
et: piiramata

en: Reference
et: Viide

en: About
et: Programmist

en: Cardinality
et: Võimsus

en: Date type
et: Kuupäeva tüüp
