Field List Details (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: On
nl: Aan

en: File
nl: Bestand

en: Required
nl: Verplicht

en: Fields
nl: Velden

en: Address
nl: Adres

en: false
nl: onwaar

en: true
nl: waar

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: Reference
nl: Referentie

en: About
nl: Over

en: Cardinality
nl: Kardinaliteit

en: Date type
nl: Data type
