Field List Details (8.x-1.4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: On
cy: Ymlaen

en: File
cy: Ffeil

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Fields
cy: Meysydd

en: Address
cy: Cyfeiriad
