Field List Details (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: On
es: Activado

en: File
es: Archivo

en: Required
es: Obligatorio

en: Fields
es: Campos

en: Address
es: Dirección

en: false
es: falso

en: true
es: verdadero

en: unlimited
es: sin límite

en: Reference
es: Referencia

en: About
es: Acerca de

en: Cardinality
es: Cardinalidad

en: Date type
es: Tipo de fecha
