Field List Details (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: File
fi: Tiedosto

en: Required
fi: Pakollinen

en: Fields
fi: Kentät

en: Address
fi: Osoite

en: false
fi: epätosi

en: true
fi: tosi

en: unlimited
fi: rajoittamaton

en: Reference
fi: Viittaus

en: About
fi: Tietoja

en: Cardinality
fi: Mahtavuus

en: Date type
fi: Tietotyyppi
