Field List Details (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: On
he: פעיל

en: File
he: קובץ

en: Required
he: נדרש

en: Fields
he: שדות

en: Address
he: כתובת

en: unlimited
he: לא מוגבל

en: Reference
he: רפרנס

en: About
he: אודות

en: Cardinality
he: כמות
