Field Longtext Pager (2.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Save
az: Saxla

en: Position
az: Vəzifə

en: Index
az: İndeks

en: Character limit
az: Simvol məhdudiyyəti

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
