Field Longtext Pager (2.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Save
ca: Desa

en: Position
ca: Posició

en: Pager position
ca: Posició del paginador

en: Index
ca: Índex

en: Character limit
ca: Límit de caràcters

en: Placeholder
ca: Marcador
