Field Longtext Pager (2.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Save
cs: Uložit

en: Position
cs: Pozice

en: Pager position
cs: Pozice stránkovače

en: Index
cs: Rejstřík

en: Character limit
cs: Omezení počtu znaků

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec
