Field Longtext Pager (2.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Save
da: Gem

en: Position
da: Placering

en: Pager position
da: Placering af pager

en: Index
da: Indeks

en: custom
da: tilpasset

en: Character limit
da: Tegn-grænse
