Field Longtext Pager (2.0.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Save
de: Speichern

en: Pager position
de: Position der Seitennavigation

en: @hours hours
de: @hours Stunden

en: Character
de: Zeichen

en: Word
de: Wort

en: custom
de: benutzerdefiniert

en: Character limit
de: Zeichenbegrenzung

en: Placeholder
de: Platzhalter

en: Word limit
de: Begrenzung der Wortanzahl

en: Words per minute
de: Wörter pro Minute

en: Index prefix
de: Index-Präfix

en: Reading time
de: Lesedauer
